Lærere

Marita Andersen

Lærer i kristendom
marita.andersen@tyrifjord.vgs.no

Michael Eidså

Sekretær, lærer i realfag, IT, bibliotek
michael.eidsa@tyrifjord.vgs.no

Raimo Hansen

Ass. rektor, lærer i økonomifag
raimo.hansen@tyrifjord.vgs.no

Styrkår Dramstad

Rektor, lærer i samfunnsfag
styrkar.dramstad@tyrifjord.vgs.no

Håvard Bergene

Lærer i realfag
havard.bergene@tyrifjord.vgs.no

Nina Bergene

Lærer i realfag
nina.bergene@tyrifjord.vgs.no

Sissel Reierson Brekke

Rådgiver, lærer i norsk, kontaktlærer 3STB
sissel.reierson.brekke@tyrifjord.vgs.no

Gullveig Guleng

Lærer i tysk og fransk
gullveig.guleng@tyrifjord.vgs.no

Atle Haugen

Lærer i kristendom og religion
atle.haugen@tyrifjord.vgs.no

Linnea Helgesen

Lærer i norsk, kontaktlærer påbygg
linnea.helgesen@tyrifjord.vgs.no

Barbro Hjortland

Lærer i helse- og oppvekstfag, kontaktlærer 1HEA
barbro.hjortland@tyrifjord.vgs.no

Ketil Hjortland

Lærer i kroppsøving og breddeidrett
ketil.hjortland@tyrifjord.vgs.no

Robert Häggblad

Lærer i medie og historie, kontaktlærer 2STA
robert.haggblad@tyrifjord.vgs.no

Gjermund Johansen

Lærer i realfag
gjermund.johansen@tyrifjord.vgs.no

Dagfinn Klund

Lærer i elektrofag
dagfinn.klund@tyrifjord.vgs.no

Øystein Kolstad

Lærer i engelsk
oystein.kolstad@tyrifjord.vgs.no

Camilla Kverndalen

Lærer i historie, kontaktlærer 3STA
camilla.kverndalen@tyrifjord.vgs.no

Preben Lie

Lærer i realfag
preben.lie@tyrifjord.vgs.no

Elbjørg Lundström

Musikkansvarlig, lærer i engelsk
elbjorg.lundstrom@tyrifjord.vgs.no

Claes Lundström

Lærer i kristendom
claes.lundstrom@tyrifjord.vgs.no

Ronnie Oddane

Lærer i elektrofag
ronnie.oddane@tyrifjord.vgs.no

Marita Stensrud

Lærer i helse- og oppvekstfag, kontaktlærer 2HEA
marita.stensrud@tyrifjord.vgs.no

Tobias Søgaard

Lærer i samfunnsfag
tobias.sogaard@tyrifjord.vgs.no

Gullveig Tenål

Lærer i spansk
gullveig.tenold@tyrifjord.vgs.no

Daniela Vaaten

Lærer i spansk, elevråd
daniela.vaaten@tyrifjord.vgs.no

Eirin Viktil

Lærer i helse- og oppvekstfag
eirin.viktil@tyrifjord.vgs.no

Katja Campos

Lærer i engelsk, kontaktlærer 1STA
katja.campos@tyrifjord.vgs.no

Vanja Hammersbøen

Lærer i norsk, kontaktlærer 1STB
vanja.hammersboen@tyrifjord.vgs.no

Rebecca Rød

Lærer i norsk, kontaktlærer 2STB
rebecca.rod@tyrifjord.vgs.no

Damiano Tallini

Lærer i kristendom
damiano.tallini@tyrifjord.vgs.no

May Anette Tallini

Lærer i kristendom
may.tallini@tyrifjord.vgs.no

Lærere