Alle ansatte

ADMINISTRASJON

Styrkar Dramstad

Styrkår Dramstad

Rektor, lærer i religion
styrkar.dramstad@tyrifjord.vgs.no

Raimo Hansen

Ass. rektor, lærer i økonomifag
raimo.hansen@tyrifjord.vgs.no

Morten Fjelmberg

Økonomisjef
morten.fjelmberg@tyrifjord.vgs.no

Kirsten Robertsen

Sekretær
kirsten.robertsen@tyrifjord.vgs.no

PEDAGOGISK PERSONELL

Styrkar Dramstad

Styrkår Dramstad

Rektor, lærer i religion
styrkar.dramstad@tyrifjord.vgs.no

Raimo Hansen

Ass. rektor, lærer i økonomifag
raimo.hansen@tyrifjord.vgs.no

Michael Eidså

Sekretær, lærer i realfag og engelsk, bibliotek
michael.eidsa@tyrifjord.vgs.no

Håvard Bergene

Lærer i realfag
havard.bergene@tyrifjord.vgs.no

Nina Bergene

Lærer i realfag
nina.bergene@tyrifjord.vgs.no

Sissel Reierson Brekke

Rådgiver, lærer i norsk, kontaktlærer 3STB
sisselreiersonbrekke@tyrifjord.vgs.no

Gullveig Guleng

Lærer i tysk og fransk
gullveig.guleng@tyrifjord.vgs.no

Linnea Helgesen

Lærer i norsk, kontaktlærer 3STA
linnea.helgesen@tyrifjord.vgs.no

Barbro Hjortland

Lærer i helse- og oppvekstfag
barbro.hjortland@tyrifjord.vgs.no

Ketil Hjortland

Lærer i kroppsøving og breddeidrett
ketil.hjortland@tyrifjord.vgs.no

Robert Häggblad

Lærer i medie og historie, kontaktlærer påbygg
robert.haggblad@tyrifjord.vgs.no

Gjermund Johansen

Lærer i realfag
gjermund.johansen@tyrifjord.vgs.no

Dagfinn Klund

Lærer i elektrofag
dagfinn.klund@tyrifjord.vgs.no

Øystein Kolstad

Lærer i engelsk
oystein.kolstad@tyrifjord.vgs.no

Camilla Kverndalen

Lærer i historie
camilla.kverndalen@tyrifjord.vgs.no

Preben Lie

Lærer i realfag
preben.lie@tyrifjord.vgs.no

Elbjørg Lundström

Musikkansvarlig, lærer i engelsk
elbjorg.lundstrom@tyrifjord.vgs.no

Ronnie Oddane

Lærer i elektrofag
ronnie.oddane@tyrifjord.vgs.no

Marita Stensrud

Lærer i helse- og oppvekstfag, kontaktlærer 2HEA
marita.stensrud@tyrifjord.vgs.no

Gullveig Tenål

Lærer i spansk
gullveig.tenold@tyrifjord.vgs.no

Daniela Vaaten

Lærer i spansk, elevråd
daniela.vaaten@tyrifjord.vgs.no

Eirin Viktil

Lærer i helse- og oppvekstfag
eirin.viktil@tyrifjord.vgs.no

Rebecca Rød

Lærer i norsk, kontaktlærer 2STB
rebecca.rod@tyrifjord.vgs.no
Damiano

Damiano Tallini

Lærer i kristendom (i permisjon)
damiano.tallini@tyrifjord.vgs.no

May Anette Tallini

Lærer i kristendom (i permisjon)
may.tallini@tyrifjord.vgs.no

Hilde Kjendalen

Lærer i norsk, kontaktlærer 1STB/2STA
hilde.kjendalen@tyrifjord.vgs.no

Patricia Landsverk

Lærer i kristendomskunnskap, kontaktlærer 1HEA
patricia.landsverk@tyrifjord.vgs.no

Sander Lie

Lærer i realfag og samfunnsfag
sander.lie@tyrifjord.vgs.no

Ole Martin Hofseth

Lærer i samfunnsfag, kontaktlærer 1STA
ole.hofseth@tyrifjord.vgs.no

Serge Licius

Lærer i engelsk og fransk
serge.licius@tyrifjord.vgs.no

SERVICEPERSONNEL

Kirsten Robertsen

Sekretær
kirsten.robertsen@tyrifjord.vgs.no
Loelle Tenold

Loelle Tenold

Miljøarbeider jenteinternat
loelle.tenold@tyrifjord.vgs.no

Daniel Stavdal

IT medarbeider
daniel.stavdal@tyrifjord.vgs.no

Aigars Necajevs

Renholdsansvarlig
aigars.necajevs@tyrifjord.vgs.no

Monica Hogganvik

Ass. kjøkkensjef
monica.hogganvik@tyrifjord.vgs.no

Vivian Havstein

Kjøkkenmedarbeider

Tommy Berglund

Miljøarbeider gutteinternat
tommy.berglund@tyrifjord.vgs.no

Christer Andvik

IT leder
christer.andvik@tyrifjord.vgs.no

Oliver Züst

Kjøkkensjef
oliver.zust@tyrifjord.vgs.no

Mauritz Elofsson

Vedlikehold

Øyvind Leknes

Driftsleder
oyvind.leknes@tyrifjord.vgs.no

Michael Eidså

Sekretær, lærer i realfag og engelsk, bibliotek
michael.eidsa@tyrifjord.vgs.no

Morten Fjelmberg

Økonomisjef
morten.fjelmberg@tyrifjord.vgs.no
Styrkar Dramstad

Styrkår Dramstad

Rektor, lærer i religion
styrkar.dramstad@tyrifjord.vgs.no