Alle ansatte

ADMINISTRASJON

Nina Myrdal

Rektor
nina.myrdal@tyrifjord.vgs.no

Raimo Hansen

Ass. rektor, lærer i økonomifag
raimo.hansen@tyrifjord.vgs.no

Morten Fjelmberg

Økonomisjef
morten.fjelmberg@tyrifjord.vgs.no

Kirsten Robertsen

Sekretær
kirsten.robertsen@tyrifjord.vgs.no

PEDAGOGISK PERSONELL

Barbro Hjortland

Lærer i helse- og oppvekstfag
barbro.hjortland@tyrifjord.vgs.no

Camilla Kverndalen

Lærer i historie, kontaktlærer
camilla.kverndalen@tyrifjord.vgs.no
Damiano

Damiano Tallini

Lærer i kristendom
damiano.tallini@tyrifjord.vgs.no

Daniela Vaaten

Lærer i spansk, elevråd, kontaktlærer
daniela.vaaten@tyrifjord.vgs.no

Eirin Viktil

Lærer i helse- og oppvekstfag
eirin.viktil@tyrifjord.vgs.no

Elbjørg Lundström

Musikkansvarlig, lærer i engelsk
elbjorg.lundstrom@tyrifjord.vgs.no

Gjermund Johansen

Lærer i realfag
gjermund.johansen@tyrifjord.vgs.no

Gullveig Guleng

Lærer i tysk og fransk
gullveig.guleng@tyrifjord.vgs.no

Gullveig Tenål

Lærer i spansk
gullveig.tenold@tyrifjord.vgs.no

Ketil Hjortland

Lærer i kroppsøving og breddeidrett
ketil.hjortland@tyrifjord.vgs.no

Kine Nyhus

Lærer i norsk
kine.nyhus@tyrifjord.vgs.no

Linnea Helgesen

Lærer i norsk, kontaktlærer
linnea.helgesen@tyrifjord.vgs.no

Marita Stensrud

Lærer i helse- og oppvekstfag, kontaktlærer
marita.stensrud@tyrifjord.vgs.no

May Anette Tallini

Lærer i kristendom (i permisjon)
may.tallini@tyrifjord.vgs.no

Michael Eidså

Lærer i realfag, bibliotek (permisjon 23/24)
michael.eidsa@tyrifjord.vgs.no

Nina Bergene

Lærer i realfag
nina.bergene@tyrifjord.vgs.no

Ole Martin Hofseth

Lærer i samfunnsfag, kontaktlærer
ole.hofseth@tyrifjord.vgs.no

Patricia Landsverk

Lærer i kristendomskunnskap
patricia.landsverk@tyrifjord.vgs.no

Per Christian Aurdal

Lærer i elektrofag, kontaktlærer
per.aurdal@tyrifjord.vgs.no

Preben Lie

Lærer i realfag
preben.lie@tyrifjord.vgs.no

Raimo Hansen

Ass. rektor, lærer i økonomifag
raimo.hansen@tyrifjord.vgs.no

Rebecca Rød

Lærer i norsk, kontaktlærer
rebecca.rod@tyrifjord.vgs.no

Robert Häggblad

Lærer i medie og historie, kontaktlærer
robert.haggblad@tyrifjord.vgs.no

Ronnie Oddane

Lærer i elektrofag, kontaktlærer
ronnie.oddane@tyrifjord.vgs.no

Sander Lie

Lærer i realfag og samfunnsfag
sander.lie@tyrifjord.vgs.no

Serge Licius

Lærer i engelsk og fransk, kontaktlærer
serge.licius@tyrifjord.vgs.no

Sissel Reierson Brekke

Rådgiver, lærer i norsk, kontaktlærer
sisselreiersonbrekke@tyrifjord.vgs.no

SERVICEPERSONELL

Aigars Necajevs

Renholdsansvarlig
aigars.necajevs@tyrifjord.vgs.no

Christer Andvik

IT leder
christer.andvik@tyrifjord.vgs.no

Daniel Stavdal

IT medarbeider
daniel.stavdal@tyrifjord.vgs.no

Kirsten Robertsen

Sekretær
kirsten.robertsen@tyrifjord.vgs.no
Loelle Tenold

Loelle Tenold

Miljøarbeider jenteinternat
loelle.tenold@tyrifjord.vgs.no

Mauritz Elofsson

Vedlikehold

Monica Hogganvik

Kjøkkensjef
monica.hogganvik@tyrifjord.vgs.no

Morten Fjelmberg

Økonomisjef
morten.fjelmberg@tyrifjord.vgs.no

Øyvind Leknes

Driftsleder
oyvind.leknes@tyrifjord.vgs.no

Vivian Havstein

Kjøkkenmedarbeider